Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Hocası Süper Lig'de formasını giyeceği takımı açıkladı! Dev çalım...

Douglas için Dnirpo'nun hocası Markevich'ten müjde: “Kulüpler anlaştı mı bilmiyorum ama Douglas kariyerini Beşiktaş’ta sürdürmek istiyor. İyi bir teklif almış ve aklı orada”

23.12.2015 12:13

Beşiktaş'ta Brezilya'da sezonu oynayıp gelen Rhodolfo çok yoruldu, Ersan Gülüm de sakatlandığı zamanlarda savunma kurgusu dağılıyor. Yerlerine oynayan isimlerden ne Milosevic ne de Tosic çare olabildi. Transfere yönelen siyah-beyazlıların ana hedefi Dnipro forması giyen Douglas... Ukrayna ekibiyle yollarını ayırmak isteyen Brezilyalı futbolcu için Beşiktaş yoğun şekilde uğraşıyor. Kartal'ın en büyük kozlarından biri Douglas'ın kariyerine Türkiye'de devam etmek istemesi ve bunu Dnipro yönetimine bildirmesi. Konuyla ilgili en sıcak ve sevindirici açıklama Ukrayna ekibinin teknik direktörü Miron Markevich'ten geldi. Markevich "Bildiğim kadarıyla Türkiye'den iyi teklif almış. Douglas da bana Beşiktaş'ta oynamak istediğini söyledi. Kulüpler transferi konusunda anlaşabildi mi henüz bilmiyorum. Ama Douglas artık kariyerini başka bir ülkede sürdürmek istiyor" dedi. 

4 aydır maaş alamıyor! 

Kartal'ın elini güçlendiren bir başka etken ise Dnipro'nun yaşadığı mali problemler. Takımın önemli futbolcularını satarak sıcak para ihtiyacını karşılamak isteyen Ukrayna ekibi daha önce forveti Babatunde'yi kaçırmıştı. Nijeryalı golcü, 4 aydır maaş alamadığı gerekçesiyle sözleşmesini feshetti. Aynı sorunu Douglas'ta yaşamak istemeyen Dnipro'nun inadının kırılacağı ve 25 yaşındaki stoperini satacağı belirtildi.

Yorumlar | 0
üye profil