Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Dirk Kuyt'tan Fenerbahçe'ye mesaj!

Feyenoord forması giyen Dirk Kuyt, F.Bahçe maçı öncesi konuştu.

26.09.2016 21:03

İşte Dirk Kuyt'ın açıklamaları... 

"Avrupa Ligi'nde başarılı olabilirler" 

Fenerbahçe sadece Türkiye'de değil UEFA Avrupa Ligi'nde başarılı olabilirler. Feyenoord olarak Manchester United ve Fenerbahçe ile bir üst tur için mücadele etmeliyiz. 

"Sabırsızlanıyorum" 

Fenerbahçe ile oynayacak olmam çok özel bir his. 3 yılım Fenerbahçe ile geçti. Fenerbahçe'de tanıdıklarımla hala görüşüyorum. Skrtel, Van Persie, Volkan, Alper, Mehmet Topal, hala oradalar. Onları görmek için sabırsızlanıyorum. Onları görmek güzel olacak.  

"Van Perise çok iyi" 

Bence Robin hala çok iyi. Herkes yeteneklerinin farkında. Bir yorum yapamam ama Van Persie yüzde 100 formdayken çok iyi bir oyuncu, Fenerbahçe'ye faydalı olacağını düşünüyorum. 

"Fenerbahçe'yi çok özledim"
Fenerbahçe taraftarını çok özledim. Fenerbahçe'deki herkesi özlüyorum. Takım arkadaşlarımı taraftarlarımı hatta yönetim kadrosunu özlüyorum. Onlara tekrar 'Merhaba' demek istiyorum. Hayatımın en özel günleri orada geçti.  

"F.Bahçe Avrupa'da tur atlar" 

Kadıköy'de maç kazanmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. Fenerbahçe'nin giderek iyi oynadığını herkes görüyor. Avrupa'da ilk maç hayal kırıklığı oldu ama giderek düzeliyorlar. Hem ligde şampiyonluğa oynayacaklar hem de bir üst tura çıkacaklardır. Fenerbahçe ile zor bir maç olacak. 

Kuyt'dan Türkçe veda! 

Türkçe olarak son sözlerini söyleyen Kuyt, "Her şey çok zor ama Fenerbahçe çok güzel" diyerek açıklamalarına son verdi.

Yorumlar | 0
üye profil