Dikkat yarın son gün!

Dikkat yarın son gün!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor A.Ş. tarafından organize edilen, dünyada iki kıta arasında koşulan tek maraton özelliğine sahip olan ve bu yıl 13 Kasım 2016 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Vodafone 38. İstanbul Maratonu kayıtlarında sona gelindi.

42 Kilometre, 15 Kilometre ve 10 Kilometre kategorilerinde çipli koşucuların yer alacağı; Türkiye'nin en geniş katılımlı spor organizasyonunda kayıtlar için yarın son gün. Katılımcılar Vodafone 38. İstanbul Maratonu kayıt işlemlerini www.istanbulmarathon.org adresinden online olarak yapabilecekler.

Son kayıt tarihi kaçıran sporcular için, 10-12 Kasım 2016 tarihleri arasında Maraton ve Spor Fuarı'nda geç kayıt sistemi adı altında kayıtlarını gerçekleştirerek yarışa iştirak edebilecekler. Sporcular sosyal sorumluluk ortaklarından olan Sivil Toplum Kuruluşlarına en az 40TL bağış yapmaları ve 100 TL kayıt ücretini de ödemek kaydıyla geç kayıt imkanından yararlanabilecekler.Geç kayıtlarda her üç kategori için toplamda 3 bin adet göğüs numarası ayrıldı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 29/09/2016 13:36:46

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin