Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
DIGITURK4K TEKNOLOJİSİYLE FANATİK’TE MAÇ İZLEME KEYFİ

DIGITURK4K TEKNOLOJİSİYLE FANATİK’TE MAÇ İZLEME KEYFİ

2 Ekim Pazar günü oynanacak olan Galatasaray-Antalyaspor maçını, Fanatik yazı işleri ve Digiturk ekibi ile birlikte Digiturk4K teknolojisiyle, Trump Towers'taki Fanatik gazetesi ofisinde izliyoruz.

30.09.2016 15:57

Galatasaray-Antalyaspor maçını Digiturk'un 4K teknolojisiyle Fanatik gazetesinin Trump Towers ofisinde izlemek ister misiniz? Üstelik bu deneyimi Fanatik yazı işleri ve Digiturk ekibi ile birlikte yaşayabilirsiniz. Şanslı 5 futbolsever bu deneyimi yaşama şansına sahip. Peki nasıl? 1 Ekim tarihinde saat 15.00'te Fanatik Twitter hesabı (

fanatikcomtr) ilan edilecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. www.fanatik.com.tr internet sitesine ve Fanatik twitter hesabına giriş yaparak kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya katılımında mükerrer katılımlar elenecektir. 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez. Kazanan okurların İstanbul dışında ikamet ediyor olmaları durumunda ulaşım bedelleri talihli tarafından karşılanacaktır. 4K HAKKINDA 4K teknolojisinin yaygınlaşması, hem televizyon üreticileri hem de yayın dünyası açısından önemli değişimleri beraberinde getirecek. 4K teknolojisi, görüntü kalitesinin yanı sıra içeriklerde de fark yaratıyor. 4K yayınlarda, çekimler daha net, daha yüksek çözünürlüklü ve daha canlı renklerde olacak. Ayrıca, sahnelerin çekim yöntemlerinde de değişime gidilecek. Tüketici, 4K ile birlikte daha büyük ekranları kullanacağından daha geniş açı ile çekilen görüntüleri en küçük detayına kadar ekrana sığdırmak mümkün olacak. 50 tam kare çekime olanak veren 4K ile özellikle spor karşılaşmaları ve özel efektlerin yer aldığı içeriklerde daha akıcı bir görüntü elde ediliyor.    

Yorumlar | 0
üye profil