Fener'in yıldızına dev teklifler! Yıllık 5 milyon Euro...

Sarı-lacivertli oyuncunun kulüple yaşadığı sorunlar sonrası Türkiye'den ayrılma ihtimalini gözönünde bulunduran takımlar hemen yönetimin kapısını çaldı. Rusya ve Katar'dan iki ciddi teklifin resmen ulaştığı, Diego için 5 milyon euro bonservis bedeli önerildiği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi: 01.05.2015 17:09
Değiştirme Tarihi: 01.05.2015 17:09
Fener'in yıldızına dev teklifler! Yıllık 5 milyon Euro...

Fenerbahçe’ye uyum sağlamakta zorlanan ve beklentileri bir türlü karşılayamayan Diego Ribas, kariyerinin en kötü dönemini geçirse de değerini yine yitirmedi.    Sarı-lacivertli kulüple yaşadığı ödeme probleminin ardından takımdan ayrılma olasılığı bir hayli artan Brezilyalı yıldıza olan ilgi azalmazken, sayısız teklif gelmesi herkesi şaşırttı.   

Haber ile ilgili metin girin!.

Rusya ve Katar’dan iki ciddi teklifin Fenerbahçe Kulübü’ne ulaştığı, Diego için 5 milyon euro bonservis bedeli önerildiği öğrenildi. Brezilya’nın Santos kulübünün de yıldız oyuncusu çok istediği, babası ve manejeri olan Djair Ribas’a haber gönderdiği belirlendi. Diego’nun bonservis bedelini çözmesi durumunda Fenerbahçe’den aldığı ücreti vermeye hazır olduğunu kaydeden Santos yöneticileri, sarı-lacivertli kulübe herhangi bir miktar ödemek istemiyor.

Yönetim sevindi

Diego’nun performansı sarı lacivertlileri üzse de gelen teklifler yönetimi bir hayli mutlu etti. Brezilyalı futbolcunun uluslararası piyasada değerini kaybetmemesi ve aranılan bir isim olmasının yanında, kulübün zarar etmeden de Diego ile yollarını ayrıma ihtimali de yönetimi rahatlattı.    Kulübe çektiği ihtarname ve Başkan Aziz Yıldırım ile yaptığı görüşmede Teknik Direktör İsmail Kartal’a yönelik eleştiri getirmesi sonrası teknik heyetin gözünden düşen yıldız futbolcu, Bursaspor ile oynanan kupa maçında ise beğenildi. Diego’nun son performansıyla Balıkesir ile oynanacak lig maçında kadroya girme ihtimalinin doğduğu öğrenildi. Kartal’ın Brezilyalı yıldızı ilk 11’de sahaya sürmesinin de sürpriz olmayacağı belirtildi.