Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Diego Ribas ayrılıyor mu?

Fenerbahçe'nin sezon başında kadrosuna kattığı Diego Ribas, ikinci yarı öncesinde açıklamalarda bulundu, ayrılık iddialarını yalanladı

12.01.2015 17:31

Fenerabahçe'nin Brezilyalı oyuncusu Diego Ribas, FB TV'ye konuştu. Yıldız oyuncu, takımdan ayrılmak gibi bir düşüncesinin olmadığını ifade etti. İşte Diego'nun açıklamaları:"Ne kadar sadık bir taraftar olduklarını gösterdiler bana. Sahada ya da saha kenarında olsalar da bana destek gösterdiler. Bu desteği hiçbir zaman unutmayacağım. Hayatımda gördüğüm en mükemmel taraftar grubu Fenerbahçe taraftarı. Buraya gelmeden önce de bana bahsediyorlardı. Fenerbahçe taraftarı çok özel bir taraftar. Ben burada olduğum süre ve burada olacağım son güne kadar, onların bana gösterdiği saygı ve desteğin karşılığını verebilmek için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım."

Haber ile ilgili metin girin!.

'' Sözleşmemi tamamlamak istiyorum''

"Beni de şaşırtıyor basında çıkan haberler. Fenerbahçe'ye geldiğim ilk günden bu yana kadar benim için en önemli isim başkanımız oldu. Basına karşı bu durumu netleştirmiş olması benim için önemliydi. Benim Fenerbahçe ile 3 yıllık bir sözleşmem var, 3 yıllık bu sözleşmemi sonuna kadar tamamlamak istiyorum. Benim aklımdan hiçbir şekilde Fenerbahçe'yi bırakmak geçmedi. Menajerimle bu konuda hiç konuşmadık.Tamamen ligin 2. yarısını düşünüyorum, bu takımı şampiyon yapmak için sonuna kadar çabalayarak, şampiyon olmak istiyorum."

'' Deplasmanların ne kadar zor olduğunu gördüm''

"En az ligin ilk yarısı kadar zorlu bir ikinci yarı olacaktır. Evet, derbiler kendi sahamızda, ancak 10 tane deplasman var. Türkiye'de deplasmanların ne kadar zor olduğunu gördüm. Biz böyle zorlu bir ikinci yarı için hazır olmalıyız. Şampiyon olmak için bunu yapmalıyız."
Yorumlar | 0
üye profil