Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Dick Advocaat soyunma odasında çıldırdı!

Dick Advocaat soyunma odasında çıldırdı!

Gaziantepspor maçının ardından soyunma odasına giren Dick Advocaat'ın futbolcularıyla hayli gergin bir konuşma yaptığı öğrenildi.

28.02.2017 13:29

Fenerbahçe’nin kötü gidişi, Gaziantep’te de devam etti. Sarı-lacivertliler, lig sonuncusu rakibiyle 1-1 berabere kaldı. Karşılaşmanın ardından Dick Advocaat, gergin geçen bir basın toplantısı düzenlemiş, bir basın mensubunun, “Oyuncular sizi istemiyor mu?” sorusuna tepki göstererek, “Gidin otobüse sorun. Biri bile istemiyorsa görevi bırakırım” demişti.

Tecrübeli çalıştırıcının toplantının ardından soyunma odasına girerek öğrencilerine benzer bir çıkış yaptığı ortaya çıktı. Advocaat’ın futbolculara, “Eğer benimle bir sorunu olan varsa söylesin. Eğer benim gitmemi isteyen varsa şimdi konuşsun. Aranızdan biriniz bile beni istemiyorsa, istifa ederim” dediği belirlendi.

Futbolcular şaşkındı
Tecrübeli çalıştırıcının bu sözleri, soyunma odasında adeta şok etkisi yarattı. Hollandalı teknik adamın sözlerine fazlasıyla şaşıran Sarı-Lacivertliler’in sessiz kalmayı tercih ettikleri öğrenildi. Yaşanan bu olay bir anlamda, teknik heyet ile oyuncular arasında yaşanan gerilimin iyice arttığının göstergesi oldu.

Yorumlar | 0
üye profil