Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Dick Advocaat'ın Mehmet Topal üzüntüsü!

Fenerbahçe'nin Akhisar deplasmanında 3-1 kazandığı maçta Mehmet Topal'ın derbi öncesi cezalı duruma düşmesi teknik direktör Dick Advocaat'ı çok üzdü.

08.11.2016 12:43

Fenerbahçe, Akhisar maçında kazanarak mutluluğu, Van Persie’nin sakatlığıyla korkuyu, Mehmet Topal’ın cezalı duruma düşmesiyle ile üzüntüyü yaşadı.

Tecrübeli futbolcunun derbide oynayamayacak olması en çok Dick Advocaat’ı yıktı. 90 dakika sonunda Fenerbahçe 3-1 kazanmış, son 4 maçından da galibiyetle ayrılmış olmasına rağmen Hollandalı teknik adam hayal kırıkığı içerisindeydi.

Advocaat, sisteminin en önemli parçası olarak gördüğü Mehmet Topal’ın cezalı duruma düşmesi nedeniyle neredeyse galibiyete sevinemedi!

Tecrübeli hoca, “Topal derbide benim en büyük kozum olacaktı” sözleriyle dert yandı. Oyuncusuna ise, “Keşke biraz daha dikkatli olsaydın” sözleriyle sitem etti. 

Forma için büyük rekabet Dick Advocaat şimdi Mehmet Topal’ın yerine kimi oynatacağını düşünüyor. Tecrübeli teknik adam; alternatifler arasında yer alan Roman Neustadter, Alper Potuk ve Salih Uçan’ın idmanlardaki performansını yakından takip edecek.

Rus yıldız Neustadter şimdilik formaya yakın gözükse de Dick Advocaat, derbide sürpriz bir tercihle sahaya çıkabilir.

Yorumlar | 0
üye profil