Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Diarra için Marsilya'dan açıklama!

Diarra için Marsilya'dan açıklama!

Galatasaray'ın transfer gündeminde bulunan Lass Diarra hakkında önemli bir açıklama geldi.

19.08.2016 15:46

Galatasaray'ın transfer gündeminde bulunan Lass Diarra hakkında önemli bir açıklama geldi.

Adı Galatasaray'ın transfer listesinde yer alan Lassana Diarra için Fransa'dan açıklama geldi.

TEKNİK DİREKTÖRDEN AÇIKLAMA
Oyuncunun bonservisini elinde bulunduran Marsilya'da Teknik Direktör Franck Passi basın mensuplarının karşısına çıktı ve Diarra hakkında gelen sorularını yanıtladı. Passi tecrübeli oyuncunun gitmesinin takım için büyük kayıp olacağını söylerken, "Diarra şu an bizimle. O harika bir oyuncu. Giderse bizim için önemli bir kayıp olur. Ancak onun boşluğunu takım içinden doldurabiliriz. Şu bir gerçek ki Guingamp ile oynayacağımız maçta sahada olacak" dedi.

GALATASARAY EN CİDDİ TEKLİFİ YAPAN TARAF
Basında yer alan haberlerde Mehmet Özbek ve Cenk Ergün'ün Diarra ve menajeriyle bir araya geldiği yazılmıştı. Edinilen bilgiye göre Galatasaray 3 yıl için 10 milyon Euro teklif ederken, Fransız ön libero 14 milyon istedi.

BONSERVİS SORUNU!
Galatasaray, Diarra'nın bonservisi konusunda da Marsilya için görüşüyor. Anadolu Ajansı'nın verdiği bilgiye göre Kulüp başkanı Dursun Özbek'in danışmanı konumunda bulunan kardeşi Mehmet Özbek ile futbol direktörü Cenk Ergün'ün, dün Fransa'da Diarra ve menajeriyle yaptığı görüşmede, transfer usulsüzlüğü gerekçesiyle Uluslararası Spor Takim Mahkemesi (CAS) tarafından oyuncunun Lokomotiv Moskova Kulübüne 10 milyon avro tazminat ödemesi yönündeki kararının gündeme geldiği bildirildi.

4-5 GÜN İÇİNDE NETLEŞECEK!
Fransız oyuncu ile menajerinin, Rus ekibi ile görüşmelerin belli bir noktaya geldiğini ve birkaç gün içinde sonuç almayı beklediklerini, gelişmeleri de Galatasaray'a hızlı bir şekilde ileteceklerini aktardıkları dile getirilirken, bu transferin olumlu ya da olumsuz sonucunun 4-5 gün içinde ortaya çıkacağı vurgulandı.

Yorumlar | 0
üye profil