Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Diarra'da son dakika! 'Transfer %99...'

Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu, dün akşam sarı-kırmızılıların gündemine ilişkin bomba gibi açıklamalar yaptı..

20.08.2016 11:44

Uzun süredir Galatasaray'ın gündeminde yer alan isimlerden Lassana Diarra'da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Galatasaray'ın uzun süredir transferi için çaba gösterdiği Lassana Diarra konusunda transferin başındaki Sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu'ndan müjdeli haber geldi. 'Transfer Raporu' programına katılan Nazioflu, "Lassana Diarra yüzde 99 bitti" ifadelerini kullandı. konuyla ilgili ayrıntılı bir açıklama yapan sarı-kırmızılı yönetici, "Diarra'da önemli yol kat ettik. Bir 10 milyon euro'luk cezası var Diarra'nın. Futbolcu onunla ilgili Lokomotiv Moskova ile konuşuyor. Onunla ilgili bir gelişme yaşanırsa, transferi yapacağız inşallah" diye konuştu.

Pazarlıklar son aşamada

Diarra konusunda yüzde de veren Nazioflu, canlı yayında "Benim yüzdelerim çok gerçekçi değil, ama benim için Diarra'nın transferi yüzde 99 bitmiştir. Benim yapım bu" ifadelerini kullandı. Moskova ekibiyle yaptığı pazarlıklarda Diarra'ya G.Saray'ın da destek verdiği öğrenildi. Cimbom'un ceza konusunda Rus temsilcisine bonservis mahiyetinde bir teklif sunacağı dile getirildi.Levent Nazifoğlu, "Diarra konusunda önemli yol kat ettik. 10 milyon euro'luk bir ceza konusu var. Onunla ilgili gelişme olursa transfer bitecek" dedi.

Müthiş kariyer

Profesyonel kariyerine ülkesi Fransa'da başlayan Lassana Diarra, Avrupa'nın dev ekiplerinde forma giydi. 31 yaşındaki oyuncu, Real Madrid, Arsenal ve Chelsea gibi dev ekiplerin kadrosunda yer aldı..

Yorumlar | 0
üye profil