Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Devler Ligi'nde gözler İsrail'de

Devler Ligi'nde gözler İsrail'de

İsrail polisi, Hapoel Beer Sheva-Celtic Şampiyonlar Ligi maçı öncesinde İskoç taraftarları gözaltına alabileceği uyarısı yaptı.

23.08.2016 13:31

Onur Dinçer/Skorer Dış Haberler
Şampiyonlar Ligi play-off turu rövanşında bu gece beş maç oynanacak. Ancak gözlerin çevrileceği mücadele Hapoel Beer Sheva-Celtic karşılaşması olacak. İskoçya'daki ilk maçta yeşil-beyazlı taraftarlar Filistin bayrakları açmış, bu durum konuk ekibi kızdırmıştı.

200 Celticli gidiyor
Beerşeba'daki Turner Stadı'nda bu gece oynanacak rövanş öncesi ev sahibi ülkeden ardı ardına uyarılar geldi. Yaklaşık 200 Celtic taraftarının gelmesi beklenen karşılaşma öncesi İsrail polisi, geçen hafta yaşanan olayların İsrail'de tekrarlanması durumunda bu taraftarları gözaltına alacağını açıkladı.

'Kendileri için iyi olmaz'
Bu maça özel olarak hazırlanan ve bir karşı protesto yapacak olan Beer Sheva taraftarı da yaptıkları açıklama ile rakiplerini uyardı. Duyuruda, "Celtic Park'ta açılan bayrakları unutmadık. İsrail'de sözde Filistin bayrağı açmaya kalkacak Celtic taraftarı kendileri için iyi bir şey yapmazlar. Kulüp tarihinin en önemli maçına çıkacağız" dediler.  

İlk maçta Celtic'li taraftarlar Filistin bayrakları açmıştı

Yorumlar | 0
üye profil