Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Dev mücadele için geri sayım başladı!

Dev mücadele için geri sayım başladı!

Amerika Birleşik Devletler’inin Los Angeles kentinde gerçekleştirilecek Glory serisinin 37. etabı için geri sayım başladı.

20.01.2017 17:28

Yeni yılda da sert maçlara sahne olacak Glory spor severlerle ile buluşmaya hazırlanıyor.

Uzun süre unutulmayacak Badr Hari vs Rico Verhoeven mücadelesiyle biten 2016, Robin Van Roosmalen, Jason Wilnis ile 2017’e başlayacak.

77 Kg 4’lü Turnuvası Nefes Kesecek!
Turnuvanın yarı finalinde Fransız Karim Benmansour ile Arjantinli Alan Scheinson ve İsviçreli Yoann Kongolo ile Rus Konstantin Khuzin finale çıkmak için yarı finalde karşı karşıya gelecek.

Kazananlar aynı gece final karşılaşmasında 77 Kg'da GP şampiyonu olmak için son kozlarını oraya koyacak. 77 Kg’da 4’lü turnuvasını kazanan ise Holzken’i tahtından indiren Fransız şampiyon Cedric Doumbe ile dünya şampiyonluk maçına çıkmaya hak kazanacak.

Glory Orta Sıklet Dünya Şampiyonluk Maçı

Hollandalı Jason Wilnis, İsrail Adesanya ile Glory 85 Kg Dünya Şampiyonluk mücadelesinde karşı karşıya gelecek. Şampiyon olarak ringe çıkacak Jason Wilnis unvanını, Yeni Zelendalı rakibi karşısında korumaya çalışacak.

Ve 65 Kg’nun şampiyonu Hollandalı Robin Van Roosmalen, yenilgisiz Kanadalı Matt Embree ile dünya şampiyonluk maçında mücadele verecek.

Gecenin 2. ana maçı ise ağır sıklette Guto Inocente (Brezilya) vs Dangelo Marshall (Curaçao) arasında olacak.

ABD'nin Kaliforniya eyaletine bağlı Los Angeles şehrinde gerçekleşecek maçlar cumartesi akşamı 23.00’ten itibaren TV8,5’tan ekrana gelecek.

Yorumlar | 0
üye profil