Derbinin hakemi Cüneyt Çakır oldu! Fenerbahçe Galatasaray maçı ne zaman, saat kaçta?

Süper Lig'de zirveyi yakından ilgilendiren Fenerbahçe Galatasaray derbisinin hakemi belli oldu. Son dakika haberine göre, Fener Galatasaray maçında FIFA kokartlı Cüneyt Çakır düdük çalacak. Tüm Türkiye'nin sonucunu merakla beklediği derbi öncesi Fenerbahçe 48 puanla zirvede yer alırken, 45 puanlı Galatasaray, rakibinin hemen ardında 2. sırada yer alıyor. Peki Fenerbahçe Galatasaray maçı ne zaman? Saat kaçta? Hangi kanalda?

Yayınlanma Tarihi: 05.02.2021 11:24
Değiştirme Tarihi: 05.02.2021 11:25
Derbinin hakemi Cüneyt Çakır oldu! Fenerbahçe Galatasaray maçı ne zaman, saat kaçta?

Fenerbahçe Galatasaray maçına kısa süre kala dev derbinin hakemi de belli oldu. Cüneyt Çakır, Fenerbahçe Galatasaray derbisinin hakemi olarak açıklandı. 

Fenerbahçe Galatasaray maçı için geri sayım sürüyor. Futbolseverlerin yakından takip edeceği derbi mücadelesinde, her iki takım da en iyi 11'i ile sahaya çıkacak. Fenerbahçe'nin galip gelmesi halinde 51 puana yükseleceği puan tablosu, Galatasaray için ise 48 puanla Fenerbahçe ile liderliği paylaşma anlamına gelecek. 

FENERBAHÇE GALATASARAY MAÇI NE ZAMAN?

Sonucu tüm futbolseverler tarafından merak edilen, dünyanın sayılı derbileri arasında yer alan Fenerbahçe Galatasaray maçı 6 Şubat Saat 19.00'da Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda oynanacak. Kritik mücadele, BeıNSports HD 1 kanalından naklen yayınlanacak.