Derbide Beşiktaş kalesi Tolga Zengin'in

Derbide Beşiktaş kalesi Tolga Zengin'in

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, zorlu Galatasaray derbisinde tecrübesi nedeniyle kaleyi Tolga Zengin'e vermeyi düşünüyor.

Siyah-Beyazlılar’da kadro derinliği, teknik direktör Şenol Güneş’in elini bir yandan rahatlatırken, diğer taraftan da zaman zaman 11’de kimi oynatacağı konusunda kararsızlık yaşamasına neden oluyor... Bu geniş kadronun avantajıyla sık sık rotasyona giden deneyimli çalıştırıcı, hafta sonu oynanacak G.Saray derbisinde kafasındaki 11’i henüz netleştirmiş değil. Güneş, özellikle ‘1 numara’ konusunda Tolga Zengin ile Fabricio arasında seçim yapmakta oldukça zorlanıyor.

Kaptan bir adım önde
Akhisar önünde iyi bir performans çıkaran Fabricio’nun bu oyunundan sonra kafasının karıştığı ifade edilen Güneş’in, kalede önceliği yine de Tolga’ya verdiği bildirildi. Tecrübeli teknik adam, Benfica deplasmanında her ne kadar yediği golle eleştirilse de son dakikalarda yaptığı kritik kurtarışla Portekiz’den 1 puanla dönülmesinde büyük pay sahibi olan Tolga’yı yedeğe çekmek istemiyor. 64 yaşındaki hocanın, bu nedenle tercihini ‘Kaptan’dan yana kullanma ihtimalinin yüksek olduğu belirtildi.

Görüntülenme : 770 Güncelleme Tarihi: 21/09/2016 10:57:23
Yayınlanma Tarihi: 21/09/2016 10:48:22

Haber Yorumları (1)

500
  • atiba
    1 yıl önce
    tolga adamdır. Haksız yere yükleniyorlar. Adamın morelini bozacak haraketler yerine sahip çıkıp destek olunsa böyle olmazdı

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin