Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Derbi öncesi hakem krizi! Atılan o tweet!

Derbi öncesi hakem krizi! Atılan o tweet!

Spor Toto Süper Lig'de yarın oynanacak Beşiktaş-Galatasaray derbisi öncesi iki takım arasındaki hakem polemiği alevleniyor.

03.01.2015 12:48

Spor Toto Süper Lig'de yarın oynanacak Beşiktaş-Galatasaray derbisi öncesi iki takım arasındaki hakem polemiği alevleniyor. Kritik maçı Cüneyt Çakır'ın yöneteceğinin açıklanmasının ardından Beşiktaş Kulübü Protokol Müdürü Ahmet Ateş sosyal medya üzerinden bu atamaya tepki göstermişti. Ateş, Twitter'dan Çakır'ın içinden Galatasaray forması çıkan takım elbiseli montajlı bir fotoğrafını paylaşmış, altına da "Görev adamı" notunu düşmüştü.

"Demeçlerden etkilenmemeli"Siyah-Beyazlı idarecinin bu sözlerine Galatasaray İkinci Başkanı Hamdi Yasaman Bugün Gazetesi aracılığıyla yanıt verdi. Çakır'ın kariyerine övgüler yağdıran Yasaman "Uluslararası maçlara çıkan en iyi hakemimiz bu maça atandı. O bakımdan bizim problemiz yok. Dünya Kupası’nda maç yönetmiş, en tecrübeli en formda hakemimiz o. Önemli olan hakemlerin dış etkenlerden ve yöneticilerin demeçlerinden etkilenmemesi" dedi.Her hakemin hata yapabileceğini dile getiren Sarı-Kırmızılı yönetici "Spor programlarında bir pozisyon için saatlerce konuşuluyor. Tartışma çıkıyor. Hakemlerin saniyede karar vermesi gerekiyor. Hataların hiçbirinde kasıt yok. Hepsi hata yapabilir. Biz de yapıyoruz, herkes yapıyor" sözleriyle Cüneyt Çakır'a sahip çıktı.İşte o olay paylaşım;Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil