Demirören Burak Yılmaz'ı yalanladı!

Demirören Burak Yılmaz'ı yalanladı!

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, "Milli takımda 1 kuruş prim almadım" diyen Burak Yılmaz'ı yalanladı: "467 bin lira prim aldı, dekontları da bende..." Demirören, Fatih Terim'den önceki döneme dikkat çekerek, "Bu ülke Hiddink'lere, Oğuz'lara 15 milyon Euro maaş verdi" dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, A Spor'da yaptığı açıklamalarda milli futbolcu Burak Yılmaz'ın '1 kuruş prim almadım' sözlerine cevap verdi.

Demirören, "Burak, oynadığı maçlarda 467 bin lira prim aldı, son 2 maçın primini almadı çünkü oynamadı. Dekontları da bende. Bizde kayıtlı. Bunlar hep yanlış yerlere gidecek şeyler. Bu oyunlara sevgili kardeşlerim gelmesinler. Burası milli takım. Prim kavgası olmadı, elenmelerine rağmen ben primlerini ödedim" diye konuştu.

Demirören'den Arda için flaş açıklama!

'HIDDINK'LERE, OĞUZ'LARA 15 MİLYON EURO VERİLDİ"Milli takımdaki prim sistemini değiştirdiklerini vurgulayan Demirören, Fatih Terim'den önceki A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink ve yardımcılarına ödenen paralara dikkat çekerek şunları söyledi:

"Şimdi prim sistemi değişti. Katılırlarsa prim alacaklar. FIFA'dan gelecek paranın belli bir yüzdesini vereceğiz. Bu ülke Hiddink'lere 8 milyon Euro verdi. Yanına Oğuz'ları (Çetin), yardımcıları koyun, 15 milyon Euro maaş verildi. Milli oyuncuya prim verilir mi onu tartışalım. Gerekirse prim vermeyelim ben buna da varım. Biz hayatımızda 3 kere şampiyonaya gittik. 'Vermiyor' dediğimiz ülkeler her şampiyonaya katılıyorlar. Fatih hocamızla da bunu konuşuyoruz. Biz önce her turnuvaya katılalım."FİNALLERE GİDİNCE 500'ER BİN TL VERDİK"Avrupa Şampiyonası elemelerinde primlerin yüzde 30'unu havuza atıp, kalanını başarıya göre verecektik. Milli takım beklenmedik bir şekilde son anda anda turnuvaya katılınca arkadaşlara 500 bin TL verdik. Bu rakam tartışılır, fazlaydı değildi. O gün bize yaşattıkları mutluluk buna değerdi.

"ALGI OPERASYONLARI YAPIYORLAR"Bunlar hep yanlış yerlere gidecek şeyler. Bu oyunlara sevgili kardeşlerim gelmesinler. Burası milli takım. Prim kavgası olmadı, elenmelerine rağmen ben primlerini ödedim. Türkiye, Yenikapı'da birleşti. Algı operasyonları yapıyorlar. Nerden vuracaksın? Futboldan. Yok öyle. Herkes haddini bilecek.

Fatih Terim, Arda'yı anlatacak!

BURAK YILMAZ NE DEMİŞTİ?"Asla prim almadım ama bir kere bile lafını etmedim. Arda da etmemiştir. Arda, benim hakkımı da savunmamıştır. Arda'nın savunduğu şey başkadır. Bunu yeri geldiği zaman en ince ayrıntısına kadar söyleyeceğim ama şu an zamanı değil."

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 14/10/2016 01:42:56

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin