Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Tolgay Arslan'dan sonra yeni bomba! Dev kulüp...

Tolgay Arslan'dan sonra yeni bomba! Dev kulüp...

Inter'i başında bulunan Roberto Mancini'nin görevlendirdiği menajerler Beşiktaş’ın Kasımpaşa ile oynadığı maçta Tolgay Arslan ve Demba Ba’yı yakın takibe aldılar.

20.04.2015 12:34

İtalyan devi Beşiktaş’ın iki yıldızına kafayı taktı... Siyah-Beyazlılar için önceki gün oynanan Kasımpaşa maçı büyük önem taşıyordu. Hem kötü gidişe bir ‘dur’ denilmek isteniyordu hem de zirve yarışında yeniden moral depolanacaktı. İşte böylesine bir görüntüdeki karşılaşmanın sürpriz konukları da vardı ve bu konuklar tanıdık bir kişi tarafından gönderilmişti. Galatasaray’dan büyük hayal kırıklığı yaratarak ayrılıp İnter’in başına geçen Mancini’nin görevlendirdiği menajerlerin Siyah- Beyazlılar’ın 5-1 gibi farklı bir skorla kazandığı mücadeleyi izlediği ortaya çıktı. Menajerlerin daha önce de İnter ile adı anılan Tolgay Arslan’ın yanı sıra Demba Ba’yı da takip ettikleri belirtildi.

Yine gelecekler

İnter’in tecrübeli çalıştırıcısı Mancini’nin Tolgay ve Demba Ba’yı istediği ve özellikle Tolgay’ın birkaç kez daha izleneceği belirtildi. Iyi teklifler gelmesi halinde oyuncu satıp kara geçmeyi planlayan ve bunun yerlerine bonservisleri ellerinde isimler alarak borcu da kapatmayı planlayan Beşiktaş yönetiminin de iyi bir teklifle gelmesi halinde İnter ile transferleri görüşebileceği öğrenildi.

Yorumlar | 0
üye profil