Deivid de Souza'ya Fenerbahçe'den teklif

Deivid de Souza'ya Fenerbahçe'den teklif

Deivid de Souza, Fenerbahçe'den teklif aldığını söyledi. Sarı-lacivertli kulüpten gelen teklife Deivid de Souza, eğitim almak istediği için geri çevirdiğini söyledi...

Deivid de Souza, Fenerbahçe'den teklif aldığını açıkladı. Fenerbahçe taraftarının gönlünde taht kuran Brezilyalı Deivid de Souza, Aziz Yıldırım'ın yaptığı teklif ile ilgili açıklamalarda bulundu. Deivid de Souza, hedeflerini ve teklif ile ilgili görüşlerini de anlattı. Fransa'dan Lyon, Portekiz'den Estoril ve Benfica, İspanya'dan Real Madrid ve son olarak Fenerbahçe'de gözlemci antrenör olarak yer alan Brezilyalı yıldız, Aziz Yıldırım'dan bir teklif aldığını açıkladı.

Fenerbahçe'nin eski yıldızı Deivid de Souza, "Hala öğreniyorum ama hala transfer pazarındayım. UEFA kursuna gideceğim. Bitirince, daha hazır olacağım. Ayrıca, İngilizcemi mükemmelleştirmek istiyorum. Böylece Brezilya dışında daha rahat çalışabileceğim. Halihazırda Fenerbahçe'den bir teklif aldım. Başkan Aziz Yıldırım, altyapıda antrenörlük ve karar verici pozisyonu içeren bir teklif sundu.

Ona teklifi için çok teşekkür ettim. UEFA kursuna gideceğimi ve sonrasında İngilizcemi geliştirmek istediğimi söyledim. Aziz Yıldırım da bana, kapının her zaman açık olduğu cevabını verdi." dedi.

34 yaşında futbolu bırakan Deivid de Souza, 4 ay Cruzeiro'da teknik direktörlük yaptıktan sonra görevinden alınmıştı.

Görüntülenme : 2735 Güncelleme Tarihi: 30/09/2016 13:42:35
Yayınlanma Tarihi: 30/09/2016 12:30:51

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin