DeAndre Yedlin kimdir, kaç yaşındadır? Galatasaray'ın anlaşma sağladığı DeAndre Yedlin'in kariyeri

Galatasaray'ın prensipte anlaşma sağladığı başarılı ABD'li futbolcu DeAndre Yedlin'in kim ve kaç yaşında olduğu birçok futbolsever tarafından sorgulanmaya başladı. DeAndre Yedlin'in kariyerinde kaç gol kaç asist yaptığı merak edilirken, futbolseverler futbolcunun özel hayatını da merak ediyor. Peki, DeAndre Yedlin kimdir, kaç yaşındadır? Galatasaray'ın anlaşma sağladığı DeAndre Yedlin'in kariyeri.

Yayınlanma Tarihi: 28.01.2021 17:02
Değiştirme Tarihi: 28.01.2021 17:02
DeAndre Yedlin kimdir, kaç yaşındadır? Galatasaray'ın anlaşma sağladığı DeAndre Yedlin'in kariyeri

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan ve prensipte anlaştığı belirtilen DeAndre Yedlin kimdir sorusunun yanıtını merak eden futbolseverler, internet üzerinden konuyla ilgili araştırmalarına başladı. ABD'de forma giyen genç yıldız DeAndre Yedlin'in kariyerinde kaç gol, kaç asist yaptığı Galatasaraylı futbolseverler tarafından araştırılıyor. Peki, Galatasaray'ın hedefindeki DeAndre Yedlin kimdir? Kaç yaşındadır? İşte kariyeri,

DEANDRE YEDLİN KİMDİR?

ABD'de Seattle Sounders altyapısında yetişen 27 yaşındaki sağ bek DeAndre Yedlin, İngiltere'de ise Tottenham, Sunderland ve Newcastle formaları giymişti. Yedlin, ABD Milli Takımı ile de 62 maçta görev yaptı. 

Yedlin, geçen sezon forma giydiği 20 maçta 1 asist kaydetti.

Ödülleri

Seattle Sounders

MLS Destekçilerinin Kalkanı : 2014 
Lamar Hunt ABD Açık Kupası : 2014 

Newcastle United

EFL Şampiyonası : 2016–17

Bireysel

MLS All-Star : 2013 ,  2014 
Yılın ABD Futbol Genç Sporcusu : 2014