Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Felipe Melo'nun yerine dünya yıldızı!

Felipe Melo'nun yerine dünya yıldızı!

Galatasaray, ''pitbul''undan 10 milyon Euro karşılığında vazgeçmeye hazırlanırken, yerine alacağı ''buldog''a ise Melo'ya göre az ücret vermenin planlarını yapıyor.

02.06.2015 10:31

Galatasaray'da sezonun bitmesiyle transfer harekatı başlarken, bu sezon gelenlerden çok gidenler konuşulacak. Inter'i çalıştıran Roberto Mancini'nin Felipe Melo'ya ilgisi devam ederken, sarı-kırmızılı yönetim bu transfer için Inter'den 10 milyon Euro civarında bir rakam talep edecek. Aksi takdirde Melo'yu takımda tutamaya kararlı olan yönetim alternatif isimlerle de görüşmelerini sürdürüyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Galatasaray kar edecek!
Öte yandan Galatasaray yönetimi transferde mali konulara da büyük önem verirken, Melo'ya alternatif olarak düşünülen ve bonservisi elinde olan ''buldog'' lakaplı De Jong için 2 milyon Euro civarında bir ücret belirlendi. De Jong bu teklifi kabul etmesi durumunda hali hazırda maliyeti 5 milyon Euro'yu bulan Melo'ya göre oldukça uygun bir rakama imza atmış olacak.

Galatasaray yönetiminin ''buldog'' projesinde asıl önemli konu ise Melo'nun bonservisinden kazanılacak rakam. Galatasaray hem Melo'nun bonservisinden para kazanarak, hem de yıllık ücret maliyetini düşürerek bir taşla iki kuş vuracak.

Yorumlar | 0
üye profil