David Beckham, kapılarını Arda Turan'a açtı

David Beckham, kapılarını Arda Turan'a açtı
Yayınlanma Tarihi: 08.01.2020 09:43 | Değiştirme Tarihi: 08.01.2020 20:35

Medipol Başakşehir ile yollarını ayıran Arda Turan'ın yeni takımının neresi olacağı büyük merak konusu. Barcelona, tecrübeli futbolcuya kapılarını kapatırken büyük bir sürpriz yaşandı.

Başakşehir'e veda eden Arda Turan'a Barcelona kapıları kapattı. Marca'da yer alan habere göre Barcelona, Arda'ya 'Kendine başka takım bul' talimatı verdi. Tüm gözler Galatasaray'da... Başkan Mustafa Cengiz, 'gündemimizde değil' dese de Fatih Terim, 'Ben öyle şeyler söylemem' demiş ve transfere açık kapı bırakmıştı.

Arda Turan için Beşiktaş iddiaları da ortaya atılmış, ancak Beşiktaş'tan transfer için yalanlama gelmişti. Burak Yılmaz da Arda için 'Gönlünden geçeni biliyorum, umarım onun için hayırlısı olur' açıklamasında bulunmuştu.

FOTOĞRAF ESKİ ÇIKTI 

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ ile Arda Turan'ın bir yemekte çekilmiş fotoğrafı, transfer dedikodularını iyice körüklemişti. Ancak daha sonradan bu fotoğrafın eski olduğu belirtilmişti.

Beşiktaş'tan yapılan açıklamada "Asbaşkanımız Emre Kocadağ ile futbolcu Arda Turan’ın transfer görüşmesi için bir araya geldiği ve el sıkıştığı, Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı’nın da söz konusu transfere onay verdiği şeklinde basın yayın organlarında yer alan haber, tamamen gerçek dışıdır. Haberde, görüşmeye kanıt olarak kullanılan fotoğraf da eskidir." sözlerine yer verildi.

BECKHAM SÜRPRİZİ 

Nereye gideceği büyük merak konusu olan Arda Turan için çarpıcı bir iddia daha ortaya atıldı. David Beckham'ın sahibi olduğu Miami Inter, Arda Turan'ı Amerika'ya getirmek istiyor...David Beckham, 32 yaşındaki futbolcuya talip oldu. Katar'dan da talipleri bulunan Arda Turan'ın önünde 3 seçenek bulunuyor: Galatasaray, Katar ve ABD. Amerika'da lige bu sezon başlayacak olan Miami'nin 3 yıldız transfer etmek istediği ve bu yıldızlardan birinin de Arda olabileceği kaydediliyor. Futbolcunun menajeri Ahmet Bulut, ''Eğer G.Saray'la anlaşırsa sezon sonuna kadar 1 lira bile almadan bedava oynar'' şeklinde konuştu. (Akşam)