Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Datome: Türkiye'ye dönmekten endişem yok

Datome: Türkiye'ye dönmekten endişem yok

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nın İtalyan forveti Luigi Datome, darbe girişimi sonrası Türkiye'ye dönmekten endişe duymadığını söyleyerek, Oraya dönmem için kimse şakağıma silah dayamıyor dedi.

09.08.2016 17:28

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nın İtalyan forveti Luigi Datome, darbe girişimi sonrası Türkiye'ye dönmekten endişe duymadığını söyleyerek, "Oraya dönmem için kimse şakağıma silah dayamıyor" dedi.

Corriere della Sera gazetesine bir mülakat veren Datome, 15 Temmuz sonrası Türkiye'ye dönmekten korkup korkmadığına ilişkin bir soruya, "Kimse oraya dönmem için şakağıma silah dayamıyor. Türkiye'ye dönmek istiyorum. Çünkü benim işim orada" diye karşılık verdi.

Ağustos sonunda İstanbul'a gideceğini söyleyen Datome, hiçbir şeyin oyuncuları etkilememesi gerektiğini dile getirerek, "İstanbul için çok üzgünüm. O çok güzel bir şehir ve gereksiz bir şekilde oranın turizmi de bu yaşananlardan etkilenecek" ifadelerini kullandı.

Darbe girişiminin sinyallerinin önceden hissedilip hissedilmediği sorulan Datome, "Kötü şeyler hep sürpriz bir şekilde oluyor, yoksa engellenebilirler" dedi.

Yorumlar | 0
üye profil