Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Cristiano Ronaldo, Futbolu 41 Yaşında Bırakmak İstediğini Söyledi

Cristiano Ronaldo, Futbolu 41 Yaşında Bırakmak İstediğini Söyledi

Real Madrid'in Portekizli süper starı Cristiano Ronaldo, kulübüyle olan sözleşmesini 2021'e kadar uzattı. Ronaldo, futbolu 41 yaşında bırakmak istediğini söyledi.

07.11.2016 20:49

Normalde 2018 Haziran ayında biten sözleşmesini 3 yıl daha uzatması dolayısıyla Santiago Bernabeu Stadı'nda düzenlen basın toplantısında konuşan Real Madrid'in Portekizli süper starı Cristiano Ronaldo, "Kulüp başkanına, taraftara, takım arkadaşlarıma, aileme, benimle beraber çalışan takımıma çok teşekkür ediyorum. Benim için çok önemli, özel bir gün. Şimdiye kadar olduğu gibi gelecek 5 yılda da kulüp için her şeyimi verip kupalar kazanmaya, goller atmaya çalışacağım." ifadelerini kullandı.

"RÜYA GİBİ BİR YIL"

Kariyerindeki en iyi yıllardan birini geçirdiğini "hayat şu anda çok güzel" diyerek vurgulayan Ronaldo, "Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Şampiyonası kupaları. Üstüne Real Madrid ile 5 yıllık daha sözleşme imzalamak. Daha ne isteyebilirim. Rüya gibi bir yıl oldu." açıklamasında bulundu.Real Madrid kulübünün kendisi için önemini "benim yüzüm" diyerek tanımlayan Ronaldo, sözlerine şöyle devam etti:

"41 YAŞINA KADAR OYNAMAK İSTİYORUM"

Yorumlar | 0
üye profil