Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Cristiano Ronaldo eşcinsel' iddiası

"Cristiano Ronaldo eşcinsel" iddiası

İngiliz medyası Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo'nun eşcinsel ilişki yaşadığı iddiasında bulundu.

05.12.2015 14:56

Real Madrid ve Portekiz'in düncaya ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. İngiltere'nin yüksek tirajlı gazetelerinden The Sun ve Daily Star aynı anda Cristiano Ronaldo haberi geçti.

Haberlerde, Portekizli süperstarın Fas asıllı Hollanda vatandaşı kickboksçu Badr Hari ile eşcinsel ilişki yaşadığı ileri sürülüyor.

Çıkan haberlere göre Portekizli futbolcu, sürekli özel jetiyle Kuzey Afrika'ya uçup zamanının çoğunu Kickboksçu Badr Hari ile geçiyor. Bu iddia, aynı zamanda iki ünlü sporcunun aynı zamanda çok iyi yakın arkadaş olabileceğine de işaret ediyor.

30 yaşındaki kickboksçunun uzun süredir Ronaldo ile çok iyi arkadaş olduğu biliniyor ancak ikilinin, ilk kez arkadaşlıktan öte bir ilişki yaşadığı ima edildi.

Öte yandan bu uzak mesafe ilişkisinin ciddiyeti, Real Madrid teknik heyetini takımdaki "performansını kötü etkileyeceği" düşüncesiyle endişelendiriyor.

Ronaldo'nun haftada 3-4 kere Fas'ı ziyaret ettiğini belirten Fransız spiker Daniel Riolo bu fotoğrafı ''Ronaldo, Badr ile özel anının tadını çıkarıyor" şeklinde yorumladı.

Yorumlar | 0
üye profil