'Çok önemli bir hoca, karizma ve tecrübe...'

"Çok önemli bir hoca, karizma ve tecrübe..."

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, deplasmanda karşı karşıya gelecekleri Kayserispor maçı öncesi açıklamalar yaptı...

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, Kayserispor ile oynayacakları maç öncesi basın toplantısı düzenledi.

Riekerink, "Fatih Terim söylentileri kendisini nasıl etkiliyor" sorusuna "etkilemiyor" yanıtını verdi. İkinci kez sorulan Fatih Terim sorusu üzerine ise Teknik Direktör Riekerink şu açıklamarı yaptı:

"Bunu bir kez açıklayacağım ve bir daha konuşmayacağım. Galatasaray taraftarı tarihine sahip çıkıyor, tarihine saygı duyuyor. Fath Terim'e de çok saygı duyuyorlar. Çok başarılı bir insan Türk futbol tarihi açısında. Galatasaray'da 13 kupa kazanmış. Çok çok önemli bir isim. Fatih Terim'i yargılamak, eleştirmek veya hakkında negatif bir şey söylemek çok anlamsız olur. Galatasaray için yaptıkları ortada. Milli Takımın başında 7 senelik sözleşmesi var. Çok önemli bir hoca, karizma ve tecrübe. Türk halkının çok şanslı olduğunu düşünüyorum 7 senelik konttarı olduğuna göre, uzun süreli bir proje var. Tamamen saygı duymak gerekir Fatih Terim'e. Başka da bir şey söylemek gerekmiyor" ifadelerini dile getirdi.

A Milli Futbol Takmı'nın ikinci maçı 6 Ekim'de!
Türkiye’nin ikinci karşılaşması Ukrayna ile oynanacak. Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu’nda oynanacak olan karşılaşmanın tarihi 6 Ekim 2016 olarak açıklandı.

HIRVATİSTAN - TÜRKİYE MAÇININ ÖZETİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Görüntülenme : 696 Güncelleme Tarihi: 08/09/2016 19:43:43
Yayınlanma Tarihi: 08/09/2016 18:36:34

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin