Çocuk kaçıran genç futbolcu 4 kurşunla öldürüldü

Almanya 5. Lig ekiplerinden Anker Wismar'da forma terleten 24 yaşındaki futbolcu Odichukumma Kelvin Igweani, İngiltere'de 2 yaşındaki çocuğu rehin aldığı gerekçesiyle, polis tarafından düzenlenen operasyon sonucu 4 kurşunla hayatını kaybetti. Odichukumma Kelvin Igweani, olay öncesi, sesleri duyup eve girmeye çalışan bir komşusunu da öldürdü. 

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2021 17:58
Değiştirme Tarihi: 04.07.2021 17:58
Çocuk kaçıran genç futbolcu 4 kurşunla öldürüldü

Almanya'da 5. lig takımı Anker Wismar'da top koşturan 24 yaşındaki futbolcu Odichukumma Kelvin Igweani, İngiltere'de polis tarafından öldürüldü. Igweani, İngiltere'deki evinde iki yaşında bir çocuğu rehin aldı.Çığlıkları duyan 38 yaşındaki komşu Richard Woodcock, çocuğu kurtarmak için eve girmeye çalıştığı sırada futbolcu kendisine ateş edip öldürdü.

Haber ile ilgili metin girin!.

KOMŞULAR İHBAR ETTİ

Komşuların ihbarı üzerine eve polis girdi. Igweani, eve gelen polise küçük çocuğu kalkan olarak kullandı Polis önce şok tabancası ile kendisini etkisiz hale getirmeye çalıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Başarısız olunca, dört el ateş ederek öldürerek etkisiz hale getirdi. Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri Igweani ve çocuğu kurtarmaya çalışırken yaraladığı Richard'ın hayatlarını kaybettiğini tespit etti.

 

Olaydan ağır yaralı olarak kurtulan erkek çocuğu hastanede tedavi altına alındı. Çocuğun durumunun ciddiyetini koruduğu belirtilirken olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.