Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Chelsea'nin yıldızı İstanbul'da!

Beşiktaş'ın uzun süredir gündemine aldığı Chelsea'nin dünya yıldızı kalecisi Petr Cech'i İstanbul'a getirdiği iddia edildi.

11.04.2015 16:53

Beşiktaş bir yandan şampiyonluk için tüm kozlarını oynamaya başlarken, diğer bir yandan da önümüzdeki sezonun kadrosunu kurmak için çalışmalara başladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Önümüzdeki sezon Vodafone Arena'da oynayacak olan ve bu sebeple kadrosunu yıldızlarla donatmak isteyen siyah-beyazlı yönetim Petr Cech ile yakından ilgileniyor.

Menajerler aracılığıyla ısrarlı bir şekilde Beşiktaş'a önerilen Çek kaleci için temaslarını "menajerler" aşamasında sürdüren siyah-beyazlı yönetim, "resmi ağızlardan" ise böyle bir transfer girişiminin olmadığı yönünde demeçler vermeye devam ediyor.

Beşiktaş ihtiyacımız yok diyor ama...

Bu demeçlerden biri de Ahmet Nur Çebi'ye ait. ebi, TRT Spor'da yayınlanan Kuşak Çatışması adlı programda yaptığı açıklamada Cech'e ihtiyaç duymadıklarını ve çok iyi kalecileri olduğunu ifade etti.

Milli maç arasında İstanbul'a geldiği iddia edilen Petr Cech, Çek Cumhuriyeti'nin Letonya ile oynadığı maçta forma giymişti. Chelsea menajeri Jose Mourinho da kısa bir süre önce yaptığı açıklamada, Cech'in Chelsea'ye büyük katkılar sağladığını ve ayrılmayı talep etmesinin oldukça normal karşılanması gerektiğini dile getirmişti.

Yorumlar | 0
üye profil