Chedjou'dan olay hareket!

Chedjou'dan olay hareket!
Yayınlanma Tarihi: 09.02.2014 13:31 | Değiştirme Tarihi: 09.02.2014 13:22

Kamerunlu oyuncu, eliyle yaptığı gol sevincini "Aralıkta puan farkı 10’du, şimdi ise 4’e indi. Giderek mesafeyi kapatıyoruz. Gol sevincinde biz de işte bunu anlattık" diye açıkladı.

Kamerunlu oyuncu, eliyle yaptığı gol sevincini "Aralıkta puan farkı 10’du, şimdi ise 4’e indi. Giderek mesafeyi kapatıyoruz. Gol sevincinde biz de işte bunu anlattık" diye açıkladı.G.Saray ile F.Bahçe arasındaki şampiyonluk yarışı, her iki takımın oyuncularının birbirlerine gönderdikleri mesajlarla oldukça renkli geçiyor. Ezeli rakiplerin "Duruş" pozu, sınırları aştı, Alman ve İspanyol kulüpleri de taklit etmeye başladı. Duruş'la mesaj göndermeye Cim Bom'un Kamerunlu stoperi Aurelien Chedjou, attığı golden sonra yaptığı dürbün hareketiyle yeni bir boyut kazandırdı. Chedjou, dünkü dürbün hareketinin direkt F.Bahçe'ye yönelik olduğunu belirterek, şunları söyledi:

Haber ile ilgili metin girin!.YAKALAYIP GEÇECEĞİZ"İyi şeyler yapıyoruz. Beraber oynadıkça takım kurgusu geliştikçe çok daha iyi şeyler yapacağız. F.Bahçe ile puan farkı konusunda adım adım gidelim. Rakibin ne yaptığından ziyade bizim yaptığımız önemli. Rakibi mutlaka yakalayıp geçeceğiz. Gol atmak değil, takımın kazanması önemli. Aralık ayında puan farkı 10’du, şimdi 4’e indi. Giderek mesafeyi kapatıyoruz, gol sevincinde bunu anlattık."