Galatasaray'da devrim! Olcan Adın...

Galatasaray'da devrim! Olcan Adın...

Cesare Prandelli döneminde dar bir rotasyonla oynayan ve düzenli forma giymeyen oyuncuların da verimsizliği yüzünden kötü futbol ortaya koyan G.Saray, Hamza Hamzaoğlu’nun gelişiyle bu kısır döngüden kurtuldu.

Genç teknik adam başarının yolunun sadece as oyunculardan değil, kulübeden de geçtiğinin bilincinde hareket edip kadrodaki tüm oyuncuları kazanmaya çalıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.  Öncelikle Sabri affedildi. Tecrübeli oyuncu, sakatlanana kadar sağ bekin vazgeçilmez ismi oldu.Prandelli döneminde mutsuzluğu yüzünden okunan Olcan, düzenli olarak oynamasıyla birlikte eski neşesine kavuştu.‘Neden transfer edildi?’ eleştirileri yapılan Yasin yükselen form grafiğini Balıkesir maçında iki asist yaparak taçlandırdı.Türkiye Kupası da Hamzaoğlu’nun oyuncuların maç temposunu kazanmaları açısından önemli bir misyon üstlendi.Yasin’in yanı sıra Emre ve Bruma gibi isimler kupada kendilerini gösterip ligde as takıma girmeye başladı.Stoperde Semih’in sakatlığının ardından forma verilen Koray Günter, 11’de oynama alışkanlığı kazandı.Şu anda A2 maçlarında görev alan ve yeteneğiyle dikkat çeken Sinan Gümüş bile lig maçlarında şans bulmaya başladı.
Görüntülenme : 17058 Yayınlanma Tarihi: 19/02/2015 17:24:04

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin