CD’leri aldı kampa girdi

CD’leri aldı kampa girdi

Geçen ve bu sezonki maç CD’lerini alıp memleketine giden ünlü hoca, milli maç arasını böyle değerlendirdi. Takımı ise Mario Been ve Car Pot çalıştırdı. Herkes “Nerede hoca?” derken, o dersini çalıştı.

FENERBAHÇE Teknik Direktörü Dirk Advocaat, bir haftadır kulübün resmi sitesinin yayınladığı antrenman fotoğraflarında yer almıyordu... Takımı ise Mario Been ve Car Pot çalıştırıyordu... Herkes neden Advocaat’ın fotoğraflarda yer almadığını düşünürken, gerçeği Hürriyet ortaya çıkardı... Kayserispor maçı sonrası Hollandalı takımın bu ve geçen sezonki tüm maç CD’lerini alarak Hollanda’ya gitti. Ve burada bir hafta boyunca o CD’lerle kampa girdi...

KOLLARI YARIN SIVIYOR
ADVOCAAT, Hollanda’da güvendiği ve kendisine yakın olan analistlerle bir hafta boyunca takımındaki tüm futbolcuların analizlerini çıkardı ve kimi nasıl daha iyi kullanabileceği konusunda fikir edinmiş oldu.

40’a yakın maç CD’sini tek tek izleyen ve tüm oyuncuların özelliklerini çıkartan Advocaat, yarın yeni Fenerbahçe için startı verecek. Maçlar devam ederken takımı tanımak yerine zaman kaybetmemek adına bu yöntemi seçen Advocaat, kolları böyle sıvayacak.

KADRODA SÜRPRİZLER OLACAK
HOLLANDALI teknik adam bu analizlerde tüm futbolcuların hangi mevkilerde daha iyi oynayabileceği konusunda önemli fikirler edindi.

Başarılı bir takım ortaya çıkartmak adına milli maç arasını bu şekilde değerlendiren Advocaat, yarın yapılacak antrenmanda düşüncelerini takım ile de paylaşacak.

Advocaat’ın yeni Fenerbahçe’sinin, Bursaspor maçında çok daha farklı bir şekilde ortaya çıkması bekleniyor.Kadroda da sürprizlerin olmasına kesin gözüyle bakılıyor...

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 04/09/2016 01:12:10

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin