Çaykur Rizespor'un yeni teknik direktörü Bülent Uygun oldu

Çaykur Rizespor'da Marius Sumudica'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna deneyimli çalıştırıcı Bülent Uygun oturdu. Bülent Uygun böylece Çaykur Rizespor'un yeni teknik direktörü olmuş oldu. 

Yayınlanma Tarihi: 06.03.2021 16:24
Değiştirme Tarihi: 06.03.2021 16:24
Çaykur Rizespor'un yeni teknik direktörü Bülent Uygun oldu

Çaykur Rizespor'da Bülent Uygun dönemi başlıyor. Ankara'da bugün Başkan Hasan Kartal ile bir araya gelen Bülent Uygun her konuda anlaştı. Taraflar el sıkışıp projeleri konuşurken resmi imzanın pazartesi günü Rize'de atılması bekleniyor.

Bülent Uygun, "Öncelikli hedefimiz Rize gibi büyük bir camiayı küme düşme hattından çıkarmak, ligde bırakmak. Sözleşmenin süresinin hiçbir önemi yok. Burada başarılı olup, Rizespor'un geleceği ile ilgili projelere imza atmak istiyoruz. Saha sonuçları ve teknik anlamda bazen işler kötü gidebilir, Rizespor bugün bu dönemi yaşıyor ama Sayın Başkanın destekleri ile layık olduğu yerlere taşımak istiyoruz" dedi.

Başkan Hasan Kartal ise "Teknik direktör ve saha sonuçları anlamında kötü bir dönem geçirdik. İnşallah Bülent Uygun hocamız ile uyum içerisinde çalışarak Rizespor'u hak ettiği yerlere taşımak istiyoruz. Küme düşme gibi bir korkumuz yok. Bizim için önemli olan bu süreci geçip daha iyi yerlerde yer alıp porjelere imza atmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Kaynak: DHA