Çaykur Rizespor'da Ünal Karaman istifa etti!

Süper Lig'den bir istifa haberi geldi. Çaykur Rizespor'da Ünal Karaman dönemi artık bitti. Tecrübeli teknik adam 2-0'lık Kasımpaşa yenilgisinin ardından istifa etti. 

Yayınlanma Tarihi: 14.07.2020 13:18
Değiştirme Tarihi: 14.07.2020 13:21
Çaykur Rizespor'da Ünal Karaman istifa etti!

Süper Lig'de şok bir istifa yaşandı. Çaykur Rizespor'da teknik direktör Ünal Karaman istifa etti. Karadeniz ekibi kritik maçta Kasımpaşa'ya 2-0 yenildikten sonra tecrübeli teknik adamın istifa ettiği öğrenildi. 

Tecrübeli teknik adam, Kasımpaşa’nın kendilerinden daha fazla galibiyeti istediğini belirterek, “Rakibimiz bizden daha fazla istedi. Hak ettikleri galibiyeti aldılar. Belli dönem mücadelenin içinde kaldık. Kendi adımıza riskli oyuncularımızı kullanmadık. 3 sarı kartlı birkaç tane oyuncumuz vardı. Bu riski alamadık. İkinci yarı duruma göre parça parça bu oyuncuları kullandık. Oyun içerisinde istediğimiz hareketliliği sağlamadı. Özellikle pandemiden sonra yoğun bir maç trafiği oldu. Oyuncuların yorgunluğunu normal karşılamak lazım. Her şeye rağmen bazı oyunculardan fazla performans beklerdim. Umuyorum kısa sürede kendi futbol seviyelerini üste çekerler. Bugün herkesin kendi adına çıkaracağı dersler var" demişti.