Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Cavanda ve Emre Belözoğlu’nun babasının kaldığı binada yangın paniği

Cavanda ve Emre Belözoğlu’nun babasının kaldığı binada yangın paniği

Bakırköy’de bir rezidansda henüz belirlenmeyen bir nedenle yangın çıktı. Rezidansda Emre Belözoğlu’nun babası ve Luis Pedro Cavanda da oturuyor.

01.12.2016 10:59

Bakırköy’de ünlü futbolcu Emre Belözoğlu’nun babası ve Galatasaraylı futbolcu Luis Pedro Cavanda’nın da oturduğu 3 katlı bir binanın çatı katında henüz bilinmeyen nedenden dolayı yangın çıktı. Olay yerine gelen İtfaiye ekipleri alev alev yanan çatı katını diğer bloklara sıçramadan söndürdü.

Olay, saat 03.30 sıralarında Florya Şenlikköy Mahallesi Çatal Sokak üzerinde bulunan lüks bir sitede meydana geldi.

 Ajansların geçtiği haberlere göre rezidans içerisinde bulunan 4 katlı bir binanın çatı katında henüz bilinmeyen nedenden dolayı yangın çıktı. Çatıdan yükselen alevleri gören site sakinleri, durumu itfaiyeye bildirdi. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek yangını söndürdü. Yanan binada oturan ünlü futbolcu Emre Belözoğlu’nun babası Mehmet Belözoğlu ve Galatasaraylı futbolcu Luis Pedro Cavanda’nın da yangın paniğiyle site içerisinde yangının sönmesini beklediği görüldü. Basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan Luis Cavanda köpeği ile dışarı çıktı.

Mehmet Belözoğlu ve Cavanda

Mehmet Belözoğlu ve Cavanda

Yanan binanın zemin katında oturan Emre Belözoğlu’nun babası Mehmet Belözoğlu, “ Klima ya da elektrik kontağından çıktığını söylüyorlar. Emre yok burada bizim binada oldu. Yanan binanın zemin katında oturuyoruz.” dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İtfaiye ekipleri yangının çıkış nedenini araştırırken, polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Yorumlar | 0
üye profil