Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Carvajal'ın hareketi UEFA'nın sosyal medaya hesabında yayınlandı

Carvajal'ın hareketi UEFA'nın sosyal medaya hesabında yayınlandı

Dün akşam oynanan Real Madrid Barcelona maçında, Dani Carvajal Sergio Ramos'un son dakika golünden sonra Barcelona tribünlerine saygısızca bir harekette bulundu

04.12.2016 16:09

Real Madrid'in sağ bek oyuncusu Dani Carvajal'in El Clasico'da gösterdiği saygısız gol sevincini sosyal medya hesaplarından paylaşan UEFA, özür diledi.

Katalan devi son dakikasına 1-0 önde girdiği maçta, Sergio Ramos'un golüne engel olamayınca karşılaşma 1-1'lik eşitlikle tamamlanmıştı. Ramos'un golünden sonra Carvajal'in Barcelona taraftarına orta parmağını göstermesi ise olay oldu.

Maçın ardından Twitter hesabından bir açıklama yayımlayan Carvajal, tribünlerin kendisine yönelik hareketine cevap verdiğini belirtmekle birlikte "Böyle bir şey yaşanmamalıydı, özür dilerim" dedi.

Carvajal'in bu görüntüsünü Instagram dahil olmak üzere bazı sosyal medya hesaplarından paylaşan UEFA, tepkiler üzerine fotoğrafı kaldırdı ve şu açıklamayı yaptı: "El Clasico esnasında UEFA hesaplarında hakaret içeren bir görüntü yayınlandı. Bu paylaşımın yarattığı rahatsızlıktan dolayı koşulsuz bir şekilde özür diliyoruz."

Yorumlar | 0
üye profil