Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ancelotti'den açıklama! Yeni takımı...

Ancelotti'den açıklama! Yeni takımı...

Daha önceden bir yıl dinlenmek istediğini açıklayan İtalyan teknik adam, Milan'a geri dönüş ihtimalinin olduğunu resmen açıkladı.

29.05.2015 00:00

Real Madrid ile yollarını ayıran Carlo Ancelotti, eski kulübü Milan'dan gelen teklifle ilgili son kararını 3 Haziran Çarşamba günü vereceğini açıkladı.

İtalyan teknik adam teknik direktörlüğe bir yıl ara vererek dinlenmek niyetinde olsa da, Milan'ın sahibi Silvio Berlusconi, sağ kolu Adriano Galliani'yi İspanya'ya göndererek Ancelotti'yi 2001-2009 yılları arasında çalıştırdığı kulübe geri dönmeye ikna etmesini istemişti.

Milan Channel'a konuyla ilgili açıklamada bulunan 55 yaşındaki teknik adam, "Galliani ile her zaman iyi ilişkilerimiz oldu. Son kararımızı 3 Haziran'da vereceğiz. Kariyerime bir yıl ara verecek miyim? Hep birlikte göreceğiz." ifadelerini kullandı.

Galliani ise başarılı teknik adamla yaptıkları görüşmeden umutlu olduğunu belirtirken, "Carlo bir yıl ara vermeyi düşünüyordum ama umarım onu teklifimizle bu kararından döndürürüz. Çarşamba gübü kararını bize açıklayacak. Bana geri dönme şansını %50 olarak söylemişti. Her şartta anlaşma sağladık ama dediğim Çarşamba günü her şey belli olacak." diye konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil