Carlos Tevez Manchester United günlerini anlattı: Kulübün verdiği arabayla gelince herkes benimle dalga geçti

Dünyaca ünlü Arjantinli forvet Carlos Tevez katıldığı bir televizyon programında, Manchester United günlerinine dair ilginç bir anıyı paylaştı. O dönem idmana herkesin Ferrari ya da Lamborghini ile geldiğini söyleyen Tevez, kulübün verdiği araç ile gelince herkesin alay ettiğini söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 09.12.2019 15:03
Değiştirme Tarihi: 09.12.2019 15:03
Carlos Tevez Manchester United günlerini anlattı: Kulübün verdiği arabayla gelince herkes benimle dalga geçti

Ünlü futbolcu Carlos Tevez ESPN kanalına ilginç açıklamalarda bulundu. 2007-2009 yılları arasında Manchester United’da forma giyen Arjantinli oyuncu, ilk günlerinde takım arkadaşlarının arabası yüzünden kendisiyle dalga geçtiğini anlattı.

“İdmana herkes ya Ferrari ya da Lamborghini ile geliyordu. En kötü oyuncunun bile Ferrarisi vardı. Kulübün verdiği gayet lüks araç ile idmana geldim ve herkes benimle alay etti. Bunu Wayne Rooney’ye anlattım, çılgın bir insan olduğu için bana Lamborghini’sinin anahtarını verdi.”

Tevez uzun süre Rooney’nin aracıyla Manchester’da dolaştığını ifade etti. “Onunla kendimi çok özdeşleştiriyorum o da Liverpool’un fakir bir mahallesinden geliyordu. Her top için son topmuş gibi savaşırdı, aynı benim gibi.”

İkili 2008’de Şampiyonlar Ligi’ni kazanırken, 2 yıl üst üste Premier Lig’de şampiyonluk yaşadı.

Juventus gibi devlerin tekliflerini reddeden 35 yaşındaki golcü şimdi ilk takımı Boca Juniors’ta forma giyiyor.