Cardozo formalı kız sosyal medyayı salladı

Cardozo formalı kız sosyal medyayı salladı

Trabzonspor, yıldız golcü Oscar Cardozo'nun transferini resmen duyurdu. Transferin duyurulmasının ardından sosyal medyaya düşen bir kare günün konusu oldu.

Trabzonspor, yıldız golcü Oscar Cardozo'nun transferini resmen duyurdu. Transferin duyurulmasının ardından sosyal medyaya düşen bir kare günün konusu oldu.Bordo mavili kulüpten Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklama şu şekilde;"Profesyonel futbolcu Oscar Rene Cardozo'nun kulübümüze transferi konusunda, SL Benfica ile anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre; SL Benfica'ya transfer bedeli olarak 5.000.000.-EUR ödenecektir."

Cardozo formalı kız Fenerium'daGeçtiğimiz yıllarda Fenerbahçe ile de adı sık sık anılan Paraguaylı golcünün Trabzonspor'a transfer olması bordo mavili taraftatlarda sevinçle karşılandı. Bordo mavili bir kadın taraftar da arkasında Cardozo yazılı Trabzonspor forması ile Fenerium mağazasının önüne gitti. Fenerium çalışanlarının şaşkın bakışları arasında fotoğraf çektiren kadın taraftarın nu pozu Twitter'da hızla yayıldı. 
Görüntülenme : 1566 Güncelleme Tarihi: 05/08/2014 22:33:26
Yayınlanma Tarihi: 05/08/2014 19:59:07

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin