Cappie Pondexter kayboldu! Cappie Pondexter'e ne oldu?

Bir dönem ülkemizde Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta oynayan WNBA yıldızı Cappie Pondexter'ın kaybolduğu ve günlerdir kendisinden haber alınamadığı belirtildi. 

Yayınlanma Tarihi: 09.10.2020 09:14
Değiştirme Tarihi: 09.10.2020 09:23
Cappie Pondexter kayboldu! Cappie Pondexter'e ne oldu?

ABD basını, Cappie Pondexter'dan birkaç gündür haber alınamadığı ve polisin soruşturma başlattığını yazdı. Fenerbahçe ve Beşiktaş formaları ile ülkemizde bir süre forma giyen ve taraftarların sevgilisi haline gelen Cappie Pondexter'in kaybolduğu haberl gündeme bomba gibi düştü. WNBA yıldızı Pondexter'ın telefonu ve cüzdanının evde bulunduğu vurgulandı. Bu son dakika gelişmesinin ardından basketbolseverler, Cappie Pondexter'in sağlık durumunu merak etmeye başladı. 

Konuya ilişkin WNBA Oyuncular Birliği de herhangi bir bilgi alan kişilerin direkt olarak yetkililer ile iletişime geçmesi yönünde bir paylaşımda bulundu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Cappie Pondexter'e ne oldu?

TMZ, olaya ilişkin yeni bilgilere ulaşırken Pondexter'ın salı günü tutuklandığını ancak sonrasında ise perşembe günü serbest bırakıldığını belirtti. Los Angeles Polis Departmanı tarafından bu bilgi verilirken Cappie Pondexter'ın polislere kimliğini vermeyip başka bir isimle kendini tanıttığı aktarıldı. Bu olay sonrası Cappie Pondexter'ın menajeri Chuck Walton, TMZ'ye bir açıklamada bulunurken oyuncusunun serbest kaldıktan sonra tekrar kaybolduğunu aktardı. Polis ile birlikte Los Angeles'taki aramalarının sürdüğünü belirtti.

Haber ile ilgili metin girin!.