Caner şoku

Beşiktaş’ın İnter’den kiraladığı tecrübeli sol bek sezonu kapattı. Sol aşil tendonu kopan Caner Erkin, 6-7 ay sahalarda yok

Yayınlanma Tarihi: 24.10.2016 02:15
Değiştirme Tarihi: 24.10.2016 02:15
Caner şoku
Beşiktaş’ın İnter’den kiraladığı tecrübeli sol bek sezonu kapattı. Sol aşil tendonu kopan Caner Erkin, 6-7 ay sahalarda yok

Beşiktaş'ta Antalyaspor galibiyetinin sevinci Caner'in sakatlığı ile gölgelendi. 70. dakikada oyuna giren tecrübeli oyuncu 81'de sakatlandı ve göz yaşları içinde sahayı sedyeyle terk etti. Aşil tendonunda kopma şüphesiyle hemen hastaneye kaldırılan Caner'in ilk kontrolleri sonucu korkulan resmileşti. Sol aşil tendonunun koptuğu açıklanan ve ameliyata alınan Caner'in sezonu kapattığı bildirildi. Ameliyat sonrası açıklama yapan Beşiktaş Sağlık Kurulu Başkanı Sarper Çetinkaya, "Ameliyatı gayet başarılı geçti. Ayağında cihaz var, onunla 2 ay yürüyecek. Her şey yolunda giderse 5-6 ay sonra koşulara başlayacak" dedi.

ORMAN YANINA KOŞTU
Karşılaşmayı tribünden izleyen ve Caner'in sakatlık sonrası oyundan çıktığını gören Başkan Fikret Orman, yerinden fırlayıp, soyunma odasına gitti. Orman daha sonra hastaneye de giderek sağlık heyetinden bilgi aldı.

5
Beşiktaş'ta sakatlığı nedeniyle oyundan çıkan Caner Erkin, geçtiğimiz sezon da Fenerbahçe formasıyla menisküs yırtığı nedeniyle 5 maç kaçırmıştı.

STATTAN BÖYLE AYRILDI...
Ciddi bir sakatlık geçiren ve sol aşil tendonu kopan Caner Erkin, stattan koltuk değnekleriyle ayrıldı. Tecrübeli yıldız hastaneye götürülürken ise tekerlekli sandalyeye bindirildi.