Caner'in menajerinden transfer açıklaması!

Caner'in menajerinden transfer açıklaması!

Inter'den ayrılacağı ve Beşiktaş, Fenerbahçe ile Galatasaray'ın gündemine geldiği konuşulan Caner Erkin hakkında menajeri konuştu.

Inter'den ayrılacağı ve Beşiktaş, Fenerbahçe ile Galatasaray'ın gündemine geldiği konuşulan Caner Erkin hakkında menajeri konuştu.

Transfer döneminde İtalya'nın Inter takımına transfer olan ancak teknik direktör değişikliğinin ardından bir anda kendini istenmeyenler arasında bulan Caner Erkin için ilk resmi açıklama geldi.

Futbolcunun menajeri Batur Altıparmak oyuncusuyla ilgili bugün medyaya yansıyan Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray iddialarına yanıt verdi. Altıparmak, Caner Erkin'in Inter'deki durumunun medyaya farklı yansıtıldığını belirterek, "Caner Inter'de kalabilir de, ayrılabilir de. Kesin ayrılacak, gidecek diye bir şey yok. Buna Caner karar verecek. Şu anda Caner'in önünde üç alternatif var. İnter'de kalıp mücadelesini devam ettirip formayı almak. İkincisi de Avrupa'da İtalya'da veya başka bir ülkede devam etmek. Üçüncü alternatifi de Türkiye'ye bir takıma dönmek. Buna da en geç 48 saat içinde karar verecek" dedi.

GÜNÜN TRANSFER HABERLERİ (22 AĞUSTOS 2016)

Altıparmak, Beşiktaş ve G.Sarayla görüştüğü yönündeki iddiaları da yalanlayarak, "Şu anda böyle bir görüşme Türkiye'den herhangi bir takımla olmadı. Ancak İspanya ve İngiltere'den üç takımın teklifi oldu, hem bize hem de kulübüne. Tabii bu takımlar Inter gibi üst düzey bir takım değil, Caner'in ayrılmak kadar takımda kalma ihtimali var. Ama kalıp kalmayacağı en geç bir iki gün içinde belli olur" açıklamasını yaptı. (Sporx)

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 22/08/2016 15:10:20

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin