Caner ile yollar ayrılıyor...

Caner ile yollar ayrılıyor...

Caner Erkin ile ilgili İnter'den flaş karar. İnter'e transfer olduktan sonra Beşiktaş'a kiralanan Caner Erkin, satılacaklar listesinde...

Caner Erkin'in Beşiktaş'ta kalma şansı giderek artıyor. İnter'e transfer olduktan sonra gerçekleşen teknik direktör değişikliği nedeniyle kadro dışı kalan Caner Erkin ile ilgili İnter kararını verdi. Kiralık olarak gönderilen oyuncuların bir çoğundan vazgeçen kulüp, Caner Erkin'i de satmayı düşünüyor. Böylece performansı ile siyah-beyazlı kulüpte kalıcı olmasına kesin gözüyle bakılan milli yıldızın alınması için engel kalmamış oldu.

İnter Caner Erkin kararını verdi
Siyah-beyazlıların bonservisiyle kadrosuna katmak istediği 27 yaşındaki sol bek için karar verildi...

Inter'in en büyük hissedarı olan Endonezyalı iş adamı Erick Thohir, İtalyan basınına verdiği kısa demeçte kulübün devre arasında ve sezon sonunda ciddi bir yapılanmaya gideceğini açıkladı. Kadroda düşünmedikleri isimlerle yollarını ayıracaklarını belirten Thohir, teknik direktör Frank de Boer'un yönlendirmesiyle yeni bir sayfa açacaklarını ifade etti.

Caner Erkin için 1 milyon Euro
Şu anda farklı takımlarda oynayan bir çok kiralık oyuncuları olduğunu ifade eden Thorir, bu isimlerin takıma geri dönüşlerinin de zor olduğunu belirtti.

Bu açıklamaların ardından Caner Erkin'in Inter'e geri dönüşünün mümkün olmadığı aktarılırken siyah beyazlıların yıldız oyuncunun satın alma opsiyonunu kullanarak bonservisiyle kadrosuna katacağı belirtildi.

Bilindiği üzere Beşiktaş Nisan ayının sonuna kadar 1 milyon euro ödediği takdirde Caner'i kadrosuna katabilecek.

Görüntülenme : 15392 Güncelleme Tarihi: 03/10/2016 10:31:58
Yayınlanma Tarihi: 03/10/2016 09:47:58

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin