Caner Erkin tribünlerin ısrarına rağmen 'üçlü' çektirmedi

Caner Erkin tribünlerin ısrarına rağmen 'üçlü' çektirmedi

Beşiktaş'ın yeni transferlerinden Caner Erkin, dün gece oynanan Kardemir Karabükspor maçının ardından taraftarın 'üçlü' çektirme isteğini kabul etmedi.

Beşiktaş'ın Inter'den transfer ettiği Caner Erkin, siyah beyazlı ekibin kendi evinden oynadığı Kardemir Karabükspor maçında ilk 11’e girdi ve tam 90 dakika oyunda kaldı. Maçın ardından taraftarların üçlüğ çektirmek üzere Beşiktaşlı oyuncuları Güney Tribününe çağırdı fakat yoğun ısrara rağmen Caner’in taraftarın bu isteğini kabul etmeyerek, tribüne gelmediği görüldü. Caner’i bir süre bekleyen takım arkadaşları yeni transferin etrafındakilerin ısrarına rağmen üçlü çektirmeyi reddettiğini görünce tribünde Caner olmadan üçlü çektirdiler.

Kara kartalların yeni transferlerinden Caner Erkin, Beşiktaş’ın Kardemir Karabükspor'u kendi evinde 3-1 yendiği maçın ardından Arena’nın güney bölümünde oturan siyah beyazlı taraftarların, üçlü çektirmesi için yaptıkları çağrıyı kabul etmedi. Taraftarın bu teklifini geri çeviren Caner, yoğun ısrarına rağmen sahaya çıkmadı.

Beşiktaş taraftarların ısrarlı çağrısına rağmen soyunma odasına giden Caner Erkin’i çevresindekilerin de ikna edemediği gözlendi. Taraftarın çağrısına uyarak tribüne giden diğer Beşiktaşlı oyuncuların da bir süre Caner'i dönmesi için beklediği fakat başarılı oyuncunun tribüne çıkmak yerine soyunma odasına gitmeyi tercih ettiği görüldü.

Caner'in dönmemesi üzerine tribündeki diğer futbolcular, üçlü çektirerek taraftarı coşturdu.

Geçen hafta yine kendi evinde Gaziantepspor ile oynanan hazırlık maçı sonrası da taraftarların üçlü çağrısına alkışla karşılık veren Caner,  seyircilere teşekkür ederek soyunma odasına gitmişti.

Transferinden sonra BJK TV canlı yayına katılan Caner Erkin, programın sunucusunun 'kartal pençesi' isteğini de geri çevirerek, "Bunu şimdilik yapmasak daha iyi olur" demişti.

Taraftarların maç sonundaki 'üçlü' isteğini geri çeviren Caner Erkin, karşılaşma öncesindeki 'yumruk şov' talebini ise yerine getirmişti.

Görüntülenme : 4959 Güncelleme Tarihi: 11/09/2016 15:10:22
Yayınlanma Tarihi: 11/09/2016 15:06:31

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin