Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Caner Erkin sahalara dönmek için sabırsızlanıyor!

Aşil tendonu kopan Beşiktaşlı Caner Erkin, futbola öngörülenden daha erken dönmek için boğaz manzaralı evinin bir odasına mini fitness ve sağlık merkezi kurdu.

08.11.2016 12:08

Beşiktaş'ın Antalyaspor ile oynadığı maçta aşil tendonu kopan ve 6 ay futboldan uzak kalacak olan Caner Erkin, beklenen süreden daha erken dönmeyi kafasına koydu... 

Ameliyat olduğu gün başkan Fikret Orman ile Şenol Güneş’e şampiyonluk maçında sahada olacağı sözünü veren deneyimli oyuncunun boğaz manzaralı evinin bir odasının tamamen fitness ve kondisyon aletlerine ayırdı. 

Yurt dışından getirdiği aparatları da bu odaya koyan milli oyuncu evinde tam anlamıyla küçük bir sporcu sağlığı merkezi kurdu. 

Bireysel antrenör eşliğinde...
Oda tamamen sağlık koşullarına uygun ve spora elverişli malzemelerle dolduran Caner, hafif hafif çalışmalara başladı. Böylece evden dışarı çıkmaya gerek kalmadan kuvvetlendirme çalışmalarını yapabilecek olan Caner, dinlenme konusunda kendine avantaj sağladı. 

Tam randımanlı çalışması ve dinlenmesi yıldız futbolcunun iyileşme süresini daha da kısaltmış olacak. Caner Erkin’in bu çalışmaları sırasında kulübün bireysel antrenörü Dolu Arslan da yanında hazır bulunacak.

Yorumlar | 0
üye profil