Caner Erkin'in yeni takımı belli oldu

Caner Erkin'in yeni takımı belli oldu

Beşiktaş'ta, yılan hikayesine dönen Caner Erkin transferi nihayet bitti.

Beşiktaş ile Inter kulüpleri arasındaki bonservis krizi çözüldü ve Caner Erkin'in transferi mutlu sona ulaştı. Transferin bitmesinde Caner'in İtalyan ekibine rest çekmesi büyük rol oynadı.

Inter yönetiminin son anda 1.5 milyon Euro bonservis bedeli istemesi nedeniyle çıkmaza giren transfer, Caner'in İtalyan kulübüne rest çekmesi sonrasında gerçekleşti.

Hürriyet Gazetesi'nden İsmail Er'in haberine göre; Caner Erkin, teknik direktör Frank de Boer'in isteği üzerine kendisini kadro dışı bırakan ve 'kulüp bul' diyen Inter yöneticilerine, "Ben Beşiktaş'la anlaştım ve orada oynamak istiyorum. Eğer bonservis parasında ısrar ederseniz transferim gerçekleşmez. Beşiktaş'tan başka kulübü de ben kabul etmem ve sadece antrenmanlara çıkıp paramı almaya devam ederim" diye rest çekti.

Caner Erkin'in bu kararlı tutumu sonrasında geri adım atan Inter, milli futbolcunun transferinden bonservis bedeli istemekten vazgeçti.

Beşiktaş, bedelsiz olarak alacağı Caner'e yıllık 2.2 milyon Euro garanti para ve maç başı ücret ödeyecek.

Caner Erkin, işlemlerinin tamamlanmasının ardından sağlık kontrolünden geçecek ve kendisini resmen Beşiktaşlı yapan imzayı atacak.

Görüntülenme : 19343 Güncelleme Tarihi: 29/08/2016 14:08:30
Yayınlanma Tarihi: 28/08/2016 17:01:20

Haber Yorumları (1)

500
  • turgut özçelik düzce
    1 yıl önce
    beşiktaşıma yakışır biz camia olarak her şeyin en iyisine layiğiz kartallar yüksekte uçar

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin