Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Caner Erkin için resmi teklif yapıldı!

Caner Erkin için resmi teklif yapıldı!

İtalyan basını, Caner Erkin için Real Betis ve Genoa'nın teklif yaptığını yazdı.

23.08.2016 15:27

İtalyan basını, Caner Erkin için Real Betis ve Genoa'nın teklif yaptığını yazdı.

Sezon başında İtalya Serie A ekiplerinden Inter'e transfer olan Caner Erkin, Milano ekibindeki kariyeri başlamadan bitebilir. Oyuncunun Mancini'nin ardından göreve gelen Frank de Boer tarafından kadroda düşünülmemesi üzerinde resmi teklifler de kulübe ulaşmaya başladı.

REAL BETİS VE GENOA
İtalyan gazeteci Alfredo Pedulla'nın verdiği bilgiye göre Inter'e ilk resmi teklif yapan takım İspanya La Liga'dan Real Betis oldu. Oyuncunun menajeri de İspanya'dan teklif aldıklarını açıklamıştı. Ancak Real Betis'in teklifine Caner'in, kariyeri açısından sıcak bakmadığı belirtildi. İtalyan ekibinin ise sezon sonunda bonservis bedeli ödemeden kadrosuna kattığı Caner'in gönderilmesinden dolayı ekonomik olarak ciddi bir zarar etmeyeceğine dikkat çekildi.

GÜNÜN TRANSFER HABERLERİ (23 AĞUSTOS 2016)

KİRALAMA FORMÜLÜ DÜŞÜNÜLÜYOR
Real Betis'in dışında İtalya Serie A ekiplerinden Genoa'nın da Caner'e talip olduğu yazıldı. Ancak Genoa'nın Caner'i kiralık olarak kadrosuna katmayı planladığı vurgulandı. Milli sol ayağın adı Türkiye'den Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'la da anılmıştı. Caner hakkında son karar 2 gün içinde verilecek...

Serkan Akkoyun / Sabah.com.tr Spor Dış Haberler

Yorumlar | 0
üye profil