Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Caner Erkin'i Sürpriz Milli Takım Daveti Bitirdi

Caner Erkin'i Sürpriz Milli Takım Daveti Bitirdi

Rizespor maçında darbe alan Caner Erkin'e, milli takım kampına gitmeyeceği için kortizon iğnesi yapıldı. Sürpriz davet sonrasında milli takıma giden Caner'de sakatlık patlak verdi.

25.10.2016 09:37

Süper Lig'de önceki gün oynanan Antalyaspor mücadelesinde oyuna 70. dakikada dahil olan ve 79. dakikada sakatlanarak oyundan alınan Caner Erkin'in, maç sonunda yapılan kontrollerinde aşil tendonunun koptuğu ortaya çıkmıştı.

Mücadele sonrasında hemen hastaneye kaldırılan ve Acıbadem Fulya Hastanesi'nde Beşiktaş Kulübü Sağlık Kurulu Başkanı Sarper Çetinkaya tarafından ameliyat edilen 28 yaşındaki futbolcunun, 3 haftalık süreçte yaşadığı sürecin bu sakatlığa adeta zemin hazırladığı iddiaları ortaya atıldı. İşte o süreç...

AYNI BÖLGEYE İĞNE YAPILMIŞ

1 Ekim Cumartesi günü Beşiktaş'ın Rizespor mücadelesinde aşil tendonuna darbe alan Caner'e, ertesi gün yani pazar günü Beşiktaş sağlık heyeti tarafından iğne yapıldı. Sağlık ekibi Caner, A Milli Takım'a da gitmeyeceği için önlerinde iyileşme süreci bulunmasından dolayı başarılı oyuncuya kortizon iğnesi yapmayı uygun gördü. Ve sonu sakatlıkla bitecek sıkıntılı süreç başladı.

Yorumlar | 0
üye profil