Caner Erkin, "Gözü Kalanlar Şimdi Kına Yakabilirler" Tweet'ini Beğendi

Sakatlığı nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalacak olan Caner Erkin, twitter'da "Caner Erkin'de gözü kalanlar, şimdi kına yakabilirler." tweet'ini beğendi.

Yayınlanma Tarihi: 26.10.2016 13:16
Değiştirme Tarihi: 26.10.2016 13:16
Caner Erkin, 'Gözü Kalanlar Şimdi Kına Yakabilirler' Tweet'ini Beğendi

Vodafone Arena'da pazar akşamı oynanan Antalyaspor maçında aşil tendonu kopan Caner Erkin, önceki gece ameliyat edildi. Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada sol ayak bileği aşil tendonu kopan Caner'e, Beşiktaş Sağlık Kurulu Başkanı Sarper Çetinkaya tarafından Acıbadem Fulya Hastanesi'nde aşil tendon onarımı ameliyatı uygulandığı bildirildi. Operasyonun başarılı geçtiği ve milli futbolcunun 5-6 ay sonra antrenmanlara başlayabileceği kaydedildi. Açıklamada, "Caner Erkin'e geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar temenni ederiz" ifadeleri kullanıldı.

BÜYÜK ŞANSSIZLIK

Caner Erkin önceki gece hastaneye kaldırılırken, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da operasyon bitene kadar hastaneden ayrılmadı. Gece yarısı geç saatlerde hastaneden çıkan Orman, sabah erkenden soluğu Caner'in yanında aldı. Başkan Fikret Orman, sabah ziyaretinden sonra yaptığı açıklamada, "Caner büyük bir şanssızlık yaşadı, nazar değdi. Ameliyatı başarılı geçti. Futbolda böyle şeyler var. Şimdiden 'Ne zaman döneceğim' diye hesap yapıyor. İstirahat edecek. Caner, en yakın zamanda umarım aramıza dönecek. Allah tedavisi olan hastalıklar, sakatlıklar versin ve kimseyi çaresiz bırakmasın. Bunlar tedavisi olan şeyler" şeklinde konuştu.