Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Caner Erkin'den Beşiktaş'a kötü haber!

Antalyaspor maçında aşil tendonu kopan Caner Erkin ameliyat oldu.

23.10.2016 21:31

Beşiktaş-Antalyaspor maçının 78. dakikasında sakatlanan ve sol aşil tendonu kopan Caner Erkin ameliyat oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Koltuk değnekleri ile stadı terk eden Caner, Fulya Acıbadem Hastanesi'ne gelerek Beşiktaş Sağlık Kurulu Başkanı Dr.Sarper Çetinkaya tarafından ameliyata alındı.

1.5 saat süren ameliyatın başarılı geçtiği bizzat başkan Fikret Orman tarafından açıklandı.

Oldukça üzgün görünen Fikret Orman basın mensuplarına yaptığı açıklamada "Caner gayet iyi, ameliyatı başarılı geçti. Şanssızlık, nazar değdi. Futbolun içinde var bunlar. Beşiktaş kadrosunun geniş olması böyle şeylerin olma ihtimali göz önünde bulundurularak yapılıyor zaten. Benim üzüntüm oyuncumla alakalı. Allah beterinden saklasın. Futbolun içinde böyle şeyler var tabi ama çok üzücü. Durumu gayet iyi, kendisiyle de konuştum herhangi bir sıkıntısı yok şu anda"diye konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sarper Çetinkaya : "4 veya 5. ay koşulara başlar"
Ameliyatı gerçekleştiren Dr.Sarper Çetinkaya ise Caner'in durumu ile ilgili "Maçta sol aşil tendonu koptu. Hepimiz çok üzüldük. Hemen hastaneye gelip ameliyatını yaptık. Gayet başarılı geçti ameliyatı. Caner'in Şu an keyfi de yerinde, başta morali bozuktu, talihsizlik nedeniyle isyanları vardı ama şimdi daha iyi. Aşil tendonu kopukluğu 5-6 aya varabilen bir süreç olmakla birlikte oyuncunun durumuna da bağlıdır. Önemli olan sonu iyi olsun. Biz eski Caner'i en kısa zamanda sahalarda görmek istiyoruz. Yarın da hastanede tutacağız sonraki gün eve çıkacak. Caner kuvvetli ve acı eşiği yüksek bir oyuncu. Her şey yolunda giderse 4 veya 5. aylarda koşulara başlayacağını düşünüyoruz." diye açıkladı.

İşte Caner Erkin'in kopan aşil tendonu:

Haber ile ilgili metin girin!.

Caner Erkin'den teşekkür
Caner ise gece geç saatlerde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İyi niyet ve dualarını esirgemeyen herkese teşekkür ederek, "En kısa zamanda daha güçlü olarak taraftarlarımızın önüne çıkacağım anı sabırsızlıkla bekliyorum" dedi.

Yorumlar | 0
üye profil