Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

G.Saray isterse Campbell'i alır

Joel Campbell'in transferi için bu ayın başında Arsenal'in kapısını çalan Galatasaray'ın, İngiliz ekibi ile yaptığı görüşmenin detayları ortaya çıkarken, Kosta Rika'lı sağ kanat oyuncusunun sarı-kırmızılı formayı giyme olasılığının yüksek olduğu belirtild

18.01.2015 11:08

Açıklama ise Campbell'ın menajeri Joaquim Batica'dan geldi. Campbell'in transferi için Benfica'nın yanı sıra G.Saray ile de uzun bir süredir görüşme halinde olduklarını ifade eden Batica, "Benfica, Campbell için bir teklif sundu ancak bu teklif Arsenal tarafından geri çevrildi. Benfica'nın ardından G.Saray da Campbell için istekliydi ancak Türk kulübü oyuncumuza karşılık satın alma opsiyonlu düşük bir miktarlı kiralık teklifini önerdi. Arsene Wenger bunu da reddetti" şeklinde konuştu.

Bir devre oynamalı

İngiliz basınında Batica'nın ağzından yapılan haberlerde ise G.Saray'ın Campbell'ı renklerine katma ihtimalinin hala bulunduğu belirtildi. Menajer Batica, Arsenal'de yedek kalmaktan sıkılan 22 yaşındaki oyuncuyu sürekli oynayabileceği bir takıma gitmeye sıcak baktığını vurgularken, "Aslında bu kulüp Galatasaray da olabilir. Türkiye seçeneği bize cazip geliyor. Fakat Türklerin önerdiği ücret düşük. Rakamı biraz yukarı taşırlarsa, Arsenal transfere onay verecek" dedi. Bu açıklamanın ardından Galatasaraylı yetkililerin Campbell için nasıl bir adım atacağı merak konusu oldu. İspanyol Marca gazetesindeki bir yorumda ise, "Campbell'ın en azından G.Saray'da bir devre oynaması herkes için daha iyi olur " denildi.
Yorumlar | 0
üye profil