Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Kudurmuşlar' dedi, PFDK'ya sevkedildi!

"Kudurmuşlar" dedi, PFDK'ya sevkedildi!

TFF'den Bursaspor'a kötü haber geldi. İşte yapılan açıklama...

21.04.2015 18:29

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, "sportmenliğe aykırı açıklamaları" nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

Bölükbaşı, Fenerbahçe maçı sonrasında, "Bana ve oğluma küfür ettiler, şikayetçi oldum. Biz nereye gidiyoruz. Bu şiddeti yöneticiler körüklüyor ve bu işler de hep Fenerbahçe'den çıkıyor. Fenerbahçe'ye bakıyoruz, herkesle ters. Golden iki dakika önce bana küfür ettiler. Önce yönetici arkadaşlarımıza küfür ettiler, Önder Fırat küfür etti, ana avrat küfür ettiler. Kudurmuş gibiydiler, biz misafiriz orada. Polis de görüntüleri kayıt altına aldı, avukatım da yanımdaydı ve şikayetçi oldum. Biz bu hakem Hüseyin Göçek'i istemiyoruz. Fenerbahçe saldırıya uğradı, geçmiş olsuna gittik ve orada bulunan adam bize ana avrat küfür ediyor. Ne oluyor bu Fenerbahçe'ye" sözlerini kullanmıştı.

TFF'nin açıklaması şu şekilde:
"BURSASPOR Kulübü'nün 20.04.2015 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - BURSASPORSpor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 53. maddesi uyarınca ve "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 52. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine,

Ayrıca BURSASPOR Kulübü Başkanı RECEP BÖLÜKBAŞI'nın 20.04.2015 tarihindeki "sportmenliğe aykırı açıklamaları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 38. maddesi uyarınca 21.04.2015 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir."

Yorumlar | 0
üye profil